НАЙЯСКРАВІШІ ПОДІЙ ОСЕНІ: ЛАБОРАТОРНА ДІАГНОСТИКА І МЕДИЦИНА. Що та з якою метою відвідати?

НАЙЯСКРАВІШІ ПОДІЙ ОСЕНІ: ЛАБОРАТОРНА ДІАГНОСТИКА І МЕДИЦИНА. Що та з якою метою відвідати?

Майбутня осінь несе чимало цікавих і корисних заходів в області лабораторної діагностики і медицини. СТАРЛАБ вибрав найбільш грандіозні події сезону і рекомендує відвідати їх для збагачення новими знаннями, набуття досвіду і розширення ділових контактів.

 

Міжнародна виставка лабораторного обладнання LabExpo 2021

06.10.2021 – 08.10.2021

Київ, Україна, МВЦ Київ – Міжнародний виставковий центр

Комплексний захід має насичену програму: освітні семінари та презентації, демонстрація інноваційних технологічних рішень для сучасних лабораторій широкого профілю, виставка товарів від провідних гравців ринку – постачальників лабораторного обладнання та витратних матеріалів. Також подія дає можливість прямих ділових контактів і буде цікавою для бізнесу.

Отримайте БЕЗКОШТОВНИЙ квиток на виставку з нашим промокодом STARLAB! Введіть промокод STARLAB у реєстраційну форму на сайті Організаторів та отримайте квиток!

 

Міжнародна виставка Public Health 2021

06.10.2021 – 08.10.2021

Київ, Україна, МВЦ Київ – Міжнародний виставковий центр

Виставка «PUBLIC HEALTH» є першим в Україні та четвертим в Європі заходом міжнародного рівня і є дійсним членом UFI (Всесвітня асоціація виставкової індустрії).

Щорічно статусний захід збирає понад 300 провідних виробників і дистриб’юторів медичного та лабораторного обладнання, витратних матеріалів, медикаментів, послуг, виробів медичного призначення з України та зарубіжжя.

 

Міжнародна виставка LABComplEX 2021

19.10.2021 – 21.10.2021

Київ, Україна, КиївЕкспоПлаза

На виставці буде представлений весь спектр обладнання та технологій для лабораторій, спеціалізованих меблів, витратних матеріалів, а також комплекс послуг по створенню, оснащенню, модернізації лабораторій різних галузей промисловості і науково-дослідницької сфери.

Тематичні напрямки Виставки:

  • аналітичне обладнання
  • лабораторні технології
  • біотехнології
  • високотехнологічне обладнання

Серед експонентів – вітчизняні та світові виробники, постачальники обладнання, матеріалів і технологічних рішень для лабораторій різного профілю. Для отримання вхідних квитків заповніть реєстраційну форму на сайті Організаторів.

СТАРЛАБ є учасником виставки та запрошує ознайомитися з новинками – лабораторним обладнанням та витратними матеріалами провідних фірм-виробників з Європи та Азії. На нашому стенді ви зможете на власні очі побачити усі товари і особисто переконатися в їх високій якості та функціональності, провівши тест-драйв!

 

Міжнародний Симпозіум з Лабораторної Медицині 2021

19.10.2021 – 21.10.2021

Київ, Україна, КиївЕкспоПлаза

Проект об’єднує актуальну науково-практичну програму і спеціалізовану експозицію комплексних рішень для медичних лабораторій. Доповідачами симпозіуму є вчені-теоретики і практики з України та ЄС, провідні експерти з лабораторної медицини України. Науково-практична програма Симпозіуму передбачає конференції, семінари, круглі столи та майстер-класи, присвячені фундаментальним і прикладним дослідженням, а також питань розвитку лабораторної медицини в Україні та світі.

 

Biohacking Conference Kyiv 2021

10.11.2021 – 10.11.2021

Київ, Україна, Конференц-концерт хол “Оазис”

Подія присвячена ефективним способам поліпшення здоров’я і збереження молодості. У події візьмуть участь відомі біохакери, вчені і лікарі.

Відвідувачі конференції дізнаються, як попередити виникнення хвороб, підвищити свою продуктивність і максимально продовжити життя. Фахівці з різних сфер, пов’язаних з питаннями здоров’я, презентують інформативні доповіді, а також поділяться особистим досвідом біохакінгу.