Транспортна пробірка з середовищем AMIES та вугіллям, сваб ПП з ватним намотуванням 12×150 мм в індивідуальній упаковці (аплікатор, зонд-тампон) TYO104

 13.35

Є в наявності

-
+

Мінімальна сума замовлення — 499 грн.

Опис

Стерильний аплікатор (сваб, тампон-зонд) з середовищем Еймса (Аміес/Amies) з додаванням вугілля, поміщений у транспортну пробірку розміром 12х150 мм, призначений для збору, транспортування та збереження мікробіологічних зразків. Стрижень виготовлений з поліпропілену (ПП), що забезпечує оптимальну гнучкість і міцність, а ватне намотування на кінці аплікатора дозволяє легко та безпечно брати біологічні зразки.

Середовище AMIES з додаванням вугілля забезпечує оптимальні умови для транспортування зразків, особливо тих, які чутливі до кисню, таких як анаеробні бактерії. Вугілля поглинає токсичні речовини, що можуть утворюватися під час транспортування, допомагаючи зберегти життєздатність мікроорганізмів та мінімізуючи ризик загибелі бактерій, які можуть бути важливими для точного діагностування.

Індивідуальна стерильна упаковка гарантує дотримання високих стандартів гігієни та безпеки, що робить аплікатор зручним для використання в різних умовах, включаючи медичні лабораторії, лікарні та польові умови. Аплікатор в транспортній пробірці підходить для взяття зразків із слизових оболонок, таких як мазки з носоглотки, горла та інших біологічних поверхонь, особливо у випадках, коли потрібна додаткова стабільність зразка.

Додаткова інформація

Вид товару

Аплікатори з середовищем Amies

Мікробіологічний статус

Стерильний

Матеріал стрижня

Пластик (Поліпропілен)

Матеріал намотування

Бавовна (вата)

Середовище

Amies+вугілля

Поле для запису

З полем

Упаковка-Фасування

Поштучно, Індивідуальна