Компанія СТАРЛАБ була заснована в 2016 і є учасником ринку витратних матеріалів та обладнання для лабораторій різного профілю діяльності. СТАРЛАБ – уповноважений представник найбільших концернів-виробників Європи і Азії: Biosigma, SYNTESYS, Microbiotech, Wuxi NEST Biotechnology, HW Lab.

СТАРЛАБ виступає за високу культуру лабораторних досліджень в Україні і підняття рівня профільних фахівців за рахунок впровадження новітніх інноваційних розробок.

Місія компанії – забезпечити максимально комфортні і безпечні умови роботи для лаборантів і точність вироблених досліджень шляхом своєчасного забезпечення обладнанням і матеріалами високої якості.
Наша мета – взаємовигідна співпраця з кожної лабораторією України, яка прагне до поліпшення показників своєї діяльності і надання якісних послуг своїм клієнтам.

Ми пропонуємо нашим партнерам широкий асортимент товарів провідних світових брендів:  витратні матеріали та обладнання, які поставляє компанія СТАРЛАБ, використовують в своїй роботі кращі клініки, лабораторії, а також дослідні інститути різного напрямку як в Україні, так і за кордоном.

Ми безперервно розширюємо асортимент товарів і пропонуємо нашим клієнтам високоякісну продукцію для проведення результативних досліджень в області бактеріології, вірусології, паразитології, цитології, ПЛР-діагностики, мікроскопії, клітинної біології, а також забезпечуємо комфортну роботу в КДЛ, хіміко-технічних лабораторіях, судово-медичних , патологоанатомічних, аналітичних лабораторіях.

Працюючи з нашою компанією, Ви завжди отримаєте:

  • висока якість що поставляються нами товарів;
  • гнучку цінову політику, в залежності від Ваших потреб і можливостей;
  • повне документальний супровід всіх товарів, які ми поставляємо (декларація відповідності технічному регламенту, сертифікат якості, технічні паспорти на товар, інструкції і т.д.);
  • професійні консультації та допомогу в підборі необхідної продукції;
  • допомога і супровід в тендерних процедурах.

СТАРЛАБ – це високий сервіс, висока якість, високі технології! Зростайте професійно разом з нами!