ТОП-ПОДІЙ В СФЕРІ ЛАБОРАТОРНОЇ ДІАГНОСТИКИ 2021: ЩО, ДЕ І КОЛИ ВІДВІДАТИ

ТОП-ПОДІЙ В СФЕРІ ЛАБОРАТОРНОЇ ДІАГНОСТИКИ 2021: ЩО, ДЕ І КОЛИ ВІДВІДАТИ

Розвиток медицини і лабораторної діагностики не стоїть на місці: регулярно з’являються інновації, знати про які не просто престижно, але й необхідно для ефективної роботи лабораторії. Компанія СТАРЛАБ зібрала в дайджест всі важливі події 2021 року і ділиться з вами своїми рекомендаціями: який захід і коли відвідати, а головне – заради чого.

ЩО: IMF Міжнародний медичний форум 2021, ІІ Міжнародний конгрес з лабораторної медицини

ДЕ: Київська обл., КиївЕкспоПлаза

КОЛИ: 25.05.2021 – 27.05.2021

Щорічний багатопрофільний захід є одним з найбільш престижних в сфері медицини та лабораторної діагностики України. Міжнародний медичний форум збирає понад 4000 учасників з усіх областей країни і пропонує програму, що включає не тільки виставку і майданчик для ділового спілкування, але й науково-практичні конференції, майстер-класи в рамках ІІ Міжнародного конгресу з лабораторної медицини, який в 2021 році пройде за сприяння компанії СТАРЛАБ. Експозиція учасників Медичного Форуму представлена ​​провідними учасниками ринку охорони здоров’я України та зарубіжжя. Експоненти презентують повний спектр медичного та лабораторного обладнання, новинки техніки, інструментарію, знайомлять з широким асортиментом виробів медичного призначення від українських та світових брендів. Науково-практична частина дозволяє учасникам безпосередньо поспілкуватися з експертами, обмінятися досвідом і знаннями з колегами, підвищити кваліфікацію.

СТАРЛАБ рекомендує відвідати Форум і Конгрес як заходи з високою іміджевою складовою, які допоможуть не тільки голосно заявити про себе, але й отримати нові ділові контакти, актуальні знання і навички. Також всім учасникам-медикам будуть нараховані бали безперервного професійного розвитку.

ЩО: Виставка Public Health 2021

ДЕ: Київ, Міжнародний виставковий центр (МВЦ)

КОЛИ: 06.10.2021 – 08.10.2021

Щорічна міжнародна виставка Public Health знайомить з інноваціями і досягненнями в області медицини і є першим в Україні і четвертим в Європі тематичним експо-заходом міжнародного рівня. Виставкові павільйони збирають в одне ком’юніті провідних виробників і дистриб’юторів медичного та лабораторного обладнання, постачальників послуг, медикаментів, виробів медичного призначення з України та зарубіжжя.

СТАРЛАБ рекомендує відвідати захід для знайомства з інноваціями і останніми досягненнями в галузі охорони здоров’я, а також налагодження бізнес-контактів, проведення успішних переговорів, презентації новинок ринку.

ЩО: Виставка LABComplEX 2021

ДЕ: Київ, АККО Інтернешнл

КОЛИ: 19.10.2021 – 21.10.2021

Щорічна міжнародна виставка LABComplEX являє собою інтегрований проект, який збирає в виставкових павільйонах представників науки і бізнесу, оскільки в рамках заходу не тільки проходить науково-практична конференція з майстер-класами та дискусією, але й найбільша в Україні професійна виставка новинок у сфері лабораторної діагностики з презентаціями обладнання, інноваційних технологій і розробок.

Щороку учасниками LABComplEX стають керівники і фахівці дослідницьких інститутів, підприємств, співробітники лабораторій різного профілю, представники дистриб’юторських компаній. В рамках заходу працюють такі тематичні напрямки: аналітичне та високотехнологічне обладнання, біотехнології, лабораторні технології.

СТАРЛАБ рекомендує відвідати захід для розширення кругозору та отримання нових знань – вченим-дослідникам, і для отримання нових ділових контактів – виробникам, дистриб’юторам і постачальникам лабораторного обладнання.